Золото Романчука на Кубку світу з плавання

Михайло Романчук завоював золото етапу Кубка світу з плавання, який проходить в Досі (Катар). На дистанції 1500 м вільним стилем українець фінішував з результатом 15:07.06.
Срібним призером став француз Дамьен Джолі (15:07.97), на 3-му місці – британець Стівен Мильне (15:12.13).
На етапі Кубка світу з плавання в катарській Досі українка Дарина Зевіна завоювала бронзу на своїй коронній дистанції – 200 м на спині. Киянка показала результат 2:11:05, програвши победітельнеце – австралійці Емілі Сібом 79 сотих. Другою стала угорка Катінка Хоссу. На ще одній дистанції цим же стилем – 50-іетровке Зевіна стала п’ятою.
Етап кубка світу в Досі став передостаннім в цьому році. Прикінцеві змагання з цієї серії почнуться вже 6 листопада в Дубаї.
Нагадаємо, Дарина Зевіна в 2012 році стала чемпіонкою світу з плавання на короткій воді на дистанції 200 метрів на спині.