Запорізький гандбольний клуб «Мотор» в плей-офф

Запорізький гандбольний клуб «Мотор» завершив груповий турнір Ліги чемпіонів нервової, але красивою перемогою в Данії над місцевим «Хольстебро». У матчі, який нічого не вирішував в турнірній таблиці ні для українців, ні для датчан, запорожці виграли першу половину тайму, але після тайм-ауту «Хольстебро» провів три м’ячі поспіль і вийшли вперед.

Перший тайм виявився дуже результативним і закінчився з рахунком 17:15. Микола Степанець пробував різні варіанти складу в задній лінії, вводячи в ігровий ритм Ліги чемпіонів повернулися після травм Сергія Бурку і Олександра Шевельова.

У другій половині український клуб повернув собі перевагу вже на шостій хвилині. Гру допомогли переламати два голи з гри і два реалізованих пенальті Артема Козакевича, а в другій половині тайму раззабівался Бурка і точнішими вийшли кидки у плеймейкера-литовця Айденаса Малашінскаса.

Підсумок гри 30:28 – «Мотор» здобув шосту поспіль перемогу і зберіг позитивний настрій перед матчами плей-офф, де суперником українців буде «Монпельє» – команда, що зайняла перше місце в групі С.