Яскраве повернення короля біатлону

Після змішаних естафет, програма першого етапу Кубка світу в шведському Естерсунді продовжилася індивідуальною гонкою чоловіків. З червоним бібом під 3 номером стартував володар малого кришталевого глобуса в цій дисципліні українець Сергій Семенов. Ще 4 наші представника на старті розмістилися з 40 по 90 місця. Всього ж на старт вийшли 106 спортсменів. Сергій почав непогано, далеко не сильний хід, компенсуючи чистою стрільбою. Так тривало до 3 вогневого рубежу, де українець допустив 2 промахи і втратив будь-які шанси на подіум. Навіть бездоганна стрільба стоячи не дозволила Сергію увірватися в призи. У підсумку чернігівський біатлоніст фінішував на 10 місці. Непогано провів гонку ще один наш земляк ― Артем Прима. За 20 пострілів Артем допустив всього 2 промахи, що дозволило йому увійти до 20-ки найсильніших. Щодо фаворитів, то вони в цей вечір не вразили. Найсильніший біатлоніст планети ― Мартен Фуркад ― припустив цілих 5 промахів, відтак завершив гонку 21-м. Непогано пробіг Свендсен, але 2 промахи на стрільбі лежачи перекреслили всі надії норвежця на медалі. Шипулін і зовсім “застрелився”, додавши до свого часу 3 хвилини штрафу.

Переможцем гонки став легендарний Уле-Ейнар Бьорндален. Багаторазовий олімпійський чемпіон вряди годи закрив всі 20 мішеней і показав абсолютно найкращий час, обійшовши найближчого опонента німця Шемппа на 27 секунд. Для Бьорндалена ця перемога стала рекордною ― 95 в кар’єрі. Досить несподівано на 3 місці виявився росіянин Олексій Волков. Варто відзначити, що перемога Бйорндалена для Норвегії стала третьою поспіль на нинішньому етапі в Естерсунді.