WADA проти зняття відсторонення з Шарапової

ЖЕНЕВА, 20 квітня.  Питання про зняття відсторонення з російської тенісистки Марії Шарапової, яка зізналася у вживанні мельдонія, навіть не повинно обговорюватися, таку думку висловив генеральний секретар Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Олів’є Нігглі.

«З огляду на кількість виявленого мельдонія, питання про припинення справи Шарапової навіть не повинено підніматися», – сказав Нігглі.

На початку березня Шарапова оголосила, що в її допінг-пробі, взятій під час Відкритого чемпіонату Австралії 2016, був виявлений мельдоній. Він відноситься до заборонених WADA речовин з 1 січня 2016 року. Шарапова попередньо відсторонена від змагань з 12 березня. Повідомлення про позитивну допінг-пробу було отримано спортсменкою 2 березня.

За правилами ITF, рішення трибуналу про винесені щодо спортсмена санкції розміщується на офіційному сайті протягом 14 днів після засідання. Максимальний термін дискваліфікації спортсмена за застосування мельдонія – 4 роки. Дискваліфікація відраховується від дати тимчасового відсторонення – 12 березня. Спортсмени  ITF і WADA мають право оскаржити рішення протягом 21 дня з моменту отримання рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.