В Sauber знову затримки із зарплатою

Близько 300 співробітників Sauber не отримали вчасно зарплату за березень. Тобто знову повторюється проблема, з якою швейцарська команда вже стикалася в лютому, – повідомляє газета Neue Zürcher Zeitung. Представник команди Роберт Хёпольтзедер підтвердив, що фінансова ситуація Sauber залишається важкою: «Складнощі останніх декількох тижнів поки не зняті. На даний момент нам доводиться жити за рахунок тих коштів, які надходять “з коліс”».

Керівник команди Моніж Кальтенборн ситуацію із затримкою зарплат вважає «з ряду геть що виходить», ще в Мельбурні вона пояснювала, що відбувається неблагополучним збігом обставин: спонсорські кошти, які повинні були надійти, не надійшли вчасно.

Кальтенборн не було в Бахрейні в минулий уїк-енд, за чутками, вона брала участь в ділових переговорах про можливий продаж команди, але офіційних коментарів на цю тему поки немає, як немає і очок на рахунку Sauber, хоча позаду вже два етапи чемпіонату. Рік тому в цей час команда з 14-ма очками посідала 4 сходинку Кубка конструкторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.