В Києві стартувала міжнародна велогонка Tour of Ukraine

Вперше в нашій країні стартувала міжнародна багатоденна велогонка – Tour of Ukraine. Переможцем першого етапу (161,6 км) став українець Сергій Лагкуті. Гонщик українсько-польського клубу “Kolss-BDC Team” зумів здобути історичну перемогу після того, як в складі групи з шести чоловік зумів на другому з чотирьох кіл дистанції піти у відрив від решти пелотону. А на останніх кілометрах етапу Лагкуті відчув, що “пора робити гонку”, і зумів відірватися від конкурентів. Другим фінішував представник Казахстану Микита Стальнов з “Astana City”, а третім став азербайджанський гонщик “Synergy Baku Cycling” Самір Жабраілов. Варто відзначити, що в першій в історії українській велобагатоденці беруть участь 20 команд з 12 країн світу. Україну представляють: СК “Олімп” (Рівне), Національна збірна України, Kolss-BDC Team, ISD-Jorbi Continental Team та Kyiv Region. Tour of Ukraine триватиме до 2 червня включно.