У Монако українські пловці здобули три медалі

У вихідні, 4 та 5 червня, в Монте-Карло (Монако) відбувся перший етап серії “Маре Нострум”, в рамках якого українські плавці здобули дві золоті та одну срібну медаль. На найвищу сходинку п’єдесталу пошани двічі піднімався Андрій Говоров. Українець фінішував першим в плаванні на 50 метрів батерфляєм (результат 23,30 секунди). Другим став австрієць Саша Субарскі, програвши Говорову 0,94 секунди, третім – француз Антуан Ралеф (+1,10). Крім того, на дистанції 50 метрів вільним стилем наш співвітчизник переміг з новим рекордом України – 21,62 секунди, випередивши на 0,54 секунди спортсмена з Франції Клемана Міньона і на 0,95 – росіянина Андрія Гречина.
Дарина Степанюк здобула срібну медаль у плаванні на 50 метрів батерфляєм з результатом 27,09 секунди. Швидше була тільки шведка Тереза ​​Альсхаммар (26,28), а трійку призерів замкнула італійка Люція Мартеллі (27,58).