Світоліна перемогла у першому турі Ролан Гаррос

Перша ракетка України Еліна Світоліна здобула впевнену перемогу в стартовому раунді Ролан Гаррос. Шанси Еліни Світоліної і Сорани Кирсті на вихід у другий раунд Ролан Гаррос оцінювалися як рівні. Причиною цього була всього лише одна перемога нашої співвітчизниці в чотирьох матчах, проведених в цьому році на грунті. Кирстя ж провела левову частку поєдинків за сезон саме на такому покритті, встигнувши побувати в півфіналі Ріо-де-Жанейро і чвертьфіналі Мадрида. Сорана, хоч і стартувала в Парижі в кваліфікації, всі три раунди відбору пройшла на одному диханні, не віддавши суперницям ні сету. Об’єднувало українку і румунку те, що найкращим досягненням на Відкритому чемпіонаті Франції для обох був вихід в 1/4 фіналу, ось тільки Світоліна домоглася цього в минулому році, а Кирстя – аж в 2009-му. Світоліна, почала тиснути на суперницю і повела з рахунком 4: 0 в першому сеті, віддавши в трьох геймах суперниці лише три розіграші. Після цього Еліну чекав неприємний момент – вона невдало впала і викликала медика … Втім, неігрові проблеми минули українку і вона без проблем довела перший сет до перемоги.
У другій партії на корті нічого не змінилося. Світоліна першою зробила брейк і, незважаючи на швидку відповідь геймом на прийомі від Кирсті, знову взяла подачу опонентки. Остаточно вибив з колії суперницю другий реалізований Еліною брейк-пойнт, коли м’яч зачепив трос і опустився на сторону румунки. Після такого удару Сорана вже не змогла оговтатися і дозволила Світоліній з першого матчбола оформити перемогу. Наступною опоненткою Еліни стане Тейлор Таундсенд з США.