Стали відомі фіналістки Ролан Гаррос

Наближається до завершення Відкритий чемпіонат Франції з тенісу – другий з серії турнірів “Великого шолома”. За перемогу в жіночому одиночному розряді посперечаються американка Серена Вільямс і іспанка Гарбіньє Мугуруса. Серена Вільямс вийшла у фінал після перемоги над голландською тенісисткою Кікі Бертенс – 7:6 (9:7), 6:4. Матч тривав 1 годину 40 хвилин. Серена Вільямс перемагала на Ролан Гаррос в 2002, 2013 і 2015 роках. У торішньому фіналі американка обіграла чешку Люцію Шафаржову. Трохи раніше фіналісткою Ролан Гаррос стала іспанка Гарбіньє Мугуруса, яка обіграла австралійку Самату Стосур 6:2, 6:4 за 1 годину 18 хвилин. Кращим результатом Гарбіньє Мугуруса на Ролан Гаррос до нинішнього турніру був чвертьфінальний раунд, в який вона пробивалася двічі – в 2014 і 2015 роках. У фінал турніру Великого шолома 22-річна іспанка вийшла вдруге в кар’єрі – в 2015 році вона програла у вирішальному матчі Вімблдону Серені Вільямс. На турнірах Великого Шолома Вільямс і Гарбіньє Мугуруса зустрічалися чотири рази, рахунок особистих зустрічей – 3-1 на користь американки.