Лагкуті став чемпіоном Tour of Ukraine-2016

Українець Сергій Лагкуті став чемпіоном першої в історії міжнародної багатоденної велогонки по дорогах України – Tour of Ukraine-2016. Член збірної України, який виступає за команду Kolss-BDC Team, захопив лідерство з першого етапу і утримував його протягом усіх трьох днів.
Крім традиційної жовтої майки лідера генеральної класифікації, Сергій також отримав від організаторів червону майку – найкращому українському гонщику. Його команда підтвердила статус фаворита “Тура України”, адже саме гонщики цього українсько-польського проекту перемогли в командній гонці з роздільним стартом під час другого дня змагань.
До того ж, в жодній індивідуальній гонці на п’єдесталі пошани не обійшлося без представника Kolss-BDC Team. У гонці на 161,6 км, що проходила в стартовий день Tour of Ukraine, першим на фініші був Сергій Лагкуті. На другий день в груповій гонці майже на 90 км третім прийшов Андрій Кулик, а в заключній груповій гонці (155 км) в рамках другим фінішував Віталій Буц.
Зелену майку і звання найактивнішого гонщика туру отримав Сергій Попок з Minsk Cycling Team перемігши відразу в двох гонках – на другому і на третьому етапах.
Кращим іноземним гонщиком змагань став казах Микита Стальнов з команди Astana City, який посів підсумкове третє місце в генеральній класифікації. Він одягнув сіру майку. А білий “джерсі” кращому молодому гонщику (до 23 років) дістався азербайджанцеві Саміру Жабраілову з Synergy Baku Cycling, який двічі фінішував на подіумі.
Відзначимо, що дебютна для України багатоденна велогонка за участю 20 команд з 12 країн світу проходила в Києві, Білій Церкві, Бучі, Гостомелі і в навколишніх селах. Наступного року організатори планують розширити географію Tour of Ukraine – не обмежуватися тільки Київською областю, а проїхати дорогами багатьох славних міст по всій Україні.