Канада стала чемпіоном світу з хокею

Збірна Канади стала чемпіоном світу з хокею з шайбою. У неділю, 22 травня, в московському спорткомплексі ВТБ Льодовий палац канадські хокеїсти здобули верх над збірною Фінляндії з рахунком 2: 0 у фінальному матчі турніра.На 11-й хвилині канадці відкрили рахунок зусиллями нападника Коннора Макдевіда. Другий і майже весь третій періоди пройшли без закинутих шайб – буквально за одну секунду до кінця гри Метт Дюшен забив другу шайбу у порожні ворота. Канадські хокеїсти вибороли “золото” світової першості в 26-й раз в історії. На чемпіонаті світу 2016 року канадці зазнали єдиної поразки – від своїх сьогоднішніх суперників, фінів. На груповому етапі європейці обіграли північноамериканців з рахунком 4:0.