Федерація футболу Косово прийнята в УЄФА

Федерація футболу Косово (ФФК) у вівторок, 3 травня, стала 55-м членом Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА). В ході голосування на конгресі УЄФА в Будапешті 28 держав були “за”, 24 – “проти”, ще два бюлетені визнано недійсними.

Агентство спортивної інформації SID повідомило, що президент Німецького футбольного союзу (DFB) Райнхард Гріндель (Reinhard Grindel) підтримав кандидатуру Косово. Його попередник Вольфганг Нірсбах називав включення балканської держави в УЄФА “рішенням великої політичної важливості”.

Проти членства Косово в УЄФА, як і очікувалося, виступила Сербія, яка не визнає незалежність Косово. Президент Футбольного союзу Сербії Томіслав Караджич заявив, що не можна змішувати політику і футбол. За його словами, “самопроголошена республіка не може отримати дозвіл на членство в УЄФА”.

Після закінчення голосування президент ФФК Фаділь Вокрі подякував європейським футбольним федераціям від імені всіх молодих футболістів своєї країни і назвав цей день історичним. Рішення УЄФА в Будапешті дозволяє косоварскій федерації сподіватися на вступ до Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) під час її конгресу в Мехіко 12-13 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.