Долгополов пройшов росіянина Донського

Перша ракетка України Олександр Долгополов здолав росіянина Євгена Донського, на старті тенісного турніру в Барселоні з призовим фондом в 2,5 млн доларів. У другому колі Barcelona Open BancSabadell наш соотечетвеннік здобув перемогу в трьох партіях – 4:6, 7:6 (11:9), 6:4. 27-річний киянин зумів витягнути практично безнадійний матч. Суперники провели на корті трохи більше двох годин, а вирішальним став тай-брейк другого сету. Українець поступався з рахунком 1: 5, але зумів виграти партію. Найкращий тенісист України ефектно обіграв росіянина на супертурнірі в Барселоні. У вирішальному сеті Долгополов діяв на куражі і спокійно довів зустріч до перемоги. Наступним суперником Олександра стане посіяний під п’ятим номер господар кортів Роберто Баутіста Агути.