Український плавець з Криму Андрій Говоров завоював другу медаль на Чемпіонаті Європи з плавання. У фінальний день змагань спортсмен додав «срібло» до вже здобутогоого «золоту». 18 травня в плаванні на 50 метрів батерфляєм Андрій Говоров показав кращий результат – 22,92 секунд. Українець поступився 0,06 секунди французу Флорені Мамаду. Третє місце дісталося британцеві Бенджаміну Продам. Чемпіонат Європи-2016 з водних видів спорту проходить в Лондоні (Великобританія). Андрій Говоров народився в 1992 році в Севастополі, майстер спорту міжнародного класу України, дворазовий чемпіон Перших юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи серед юніорів, багаторазовий призер чемпіонатів Європи, дворазовий рекордсмен Європи серед юніорів на дистанції 50 м батерфляєм , шестиразовий рекордсмен України на дистанціях 50 м і 100 м вільним стилем та 50 м батерфляєм в коротких басейнах. Має орден «За заслуги» III ступеня. За свою швидкість отримав за кордоном прізвисько «Українська ракета».